Okresní přebor II. třídy muži A
Zápasy:
Tréninky:  uterý  18h - 20h,  pátek  18h - 20h

Sokol V. Dřevíč - Teplice A    3:1

Poslední zápas sezóny 2006/2007 byl odehraný na solidní úrovni jak z naši strany, tak ze strany soupeře. První set se podařil otočit za stavu 14:6 pro soupeře na 26:24 pro nás. V tom samém poměru jsme naopak prohráli druhý set a zápas jsme už nedokázali otočit.

Teplice A - Sokol Josefov   2:3

Nejdůležitější zápas o post na chvostu tabulky se nám naprosto nevyvedl. I přes slušnou hru jsme se nakonec přizbůsobili soupeři a vlastními chybami jsme se připravili o výhru.

Sokol Studnice - Teplice A   1:3

Nejpodařenější zápas jarní sezóny, kdy přes špatně rozehraný první set, ve kterém spíše probíhala diskuze a nesoustředěnost. Naopak od druhého setu nastal obrat a v naprosté herní pohodě se dařilo v poli i na síti. Poděkování patří i D. Kalašovi, který nám vypomohl a odehrál dobře celý zápas.

VK Hronov D - Teplice A    3:1

Zápas velkých obratů, kde rozhodl pro soupeře klid v poli a méně předvedených chyb.
První set jsme vyhráli v celku jasně, ale hned v druhém jsme začali předvádět školácké chyby, diskutovat ve hře a nechali jsme hru na soupeři. A bohužel v takovém to duchu se zápas dohrál.
Škoda, že nebyl žádný hráč na střídání, aby se dala nějakým způsobem hra pozměnit, či alespoň narušit.

Teplice A - SG Jaroměř    1:3

Utkání začalo v nevlídném počasí, ale přesto s chutí porazit zatím jasného favorita soutěže, který za celý podzim ztratil pouze dva sety. Tým nastoupil ve vítězné sestavě z minulého zápasu a v průběhu hry se do zápasu zapojil Jarda Vaněk a Kuba.
První set byl vyrovnaný, ale špatný servis a chyby v poli rozhodli v náš neprospěch. Druhý set se odehrál výrazně lépe a vyhráli jsme ho. V průběhu třetího setu se rozhodlo celé utkání, když se přestalo dařit na příjmu a náhře.
Přesto to byla velice podařená hra a i přes špatný výsledek můžeme hráče pochválit za dobrý výkon.

Teplice A - Jezbiny B    3:2

Muži A nastoupili v sestavě Války R., Kaplan M., Cibulka J., Groh T., Lulek P. a Tesárek L.
Zápas byl vyrovnaný, ale větším kolektivním výkonem jsme se dostali do vedení 2:0. Poté proběhlo střídání a zahráli si také Šmejda P. a nová posila Jakub.
Bohužel se přestalo dařit především v poli a zápas se srovnal na 2:2. Do pátého setu nastoupila opět základní šestka a předvedla znovu kolektivní a zodpovědný boj. První utkání tak dopadlo výtečně nejen co se týká potřebných bodů, ale i pocitu s dobře odehrané a bojovné hry. Na place nebyl nikdo komu by se dalo něco výraznějšího vytknout a naopak je potřeba pochválit tým jako celek. I přesto bych vyzvedl výkon Petra L. za jeho snad nejlépe sehrané utkání.
Ukázal se tak základ úspěchu, když bez zbytečného diskutování šel celý tým za výhrou s velkým nasazením a bez zbytečných chyb. Ve hře, kde je solidní příjem a podání se další pěkné momenty již nabízejí sami.
Doufejme, že to nebyl poslední kvalitní výkon, který nás uspí, ale naopak nám ukázal cestu jak vyhrávat.